ZÁKLADNÍ INFORMACE O NAŠICH KRYSTALECH

19. Dub. 2020 | Tipy a zajímavosti |

Pokud chcete, aby Vaše krystaly fungovaly, tak jak mají je potřeba jim porozumět. Ke krystalům byste vždy měli přistupovat s úctou. Tak jako nikdo z lidí není dokonalý, tak každá drúza nebo krystal není absolutně dokonalá a tvoří tak hru tvarů a barev, která nás vždy překvapí.

Krystaly jsou tvořeny pevnou hmotou, která je geometricky pravidelně uspořádaná do tvaru krystalové mřížky.

Jsou to vlastně maličké předměty, které obsahují záznamy o vývoji Země miliony let zpět. Není to úžasné? Možná právě proto v nás vzbuzují tolik nadšení a vzrušení.

Navíc každý krystal má svou vlastní strukturu – uspořádanou opakující se krystalovou mřížku, která je jedinečná pro každý druh minerálu. Proto i jejich schopnosti jsou jedinečné.

Ve tvaru krystalu najdeme vždy jeden geometrický druh ať už šestiúhelník, kosočtverec, rovnoběžník nebo lichoběžník….

Krystaly vznikají ruzně. Pod povrchem zemské kůry, v zemských hlubinách nebo například v horninách.

Volíme záměrně krystaly, které jsou minimálně opracované, protože jsme přesvědčeni, že jejich energie a schopnosti jsou v této podobě nejsilnější. Respektujeme každý krystal, jak k nám přišel z přírody a jeho přírodní anomálie jsou pro nás naopak něčím, čeho si vážíme.

Věřte osudu, přírodě, intuici a nechte k své osobě přicestovat krystal, který k ní patří…

Vítejte v našem nádherně blyštivém a jedinečném krystalovém světě, který jsme postavili pro Vás.

DRUHY

Dovezli jsme pro vás několik druhů kamenů, a aby jste lépe porozuměli jejich vlastnostem, připravili jsme krátké shrnutí.

Pro kameny, ostatně jako pro všechno přírodní, platí pravidlo: čím méně, tím více původní energie. Přirozené a původní je zkrátka vždy to nejlepší. Proto nemáme celo-opracované krystaly, ale jen surové kameny, drúzy a přirozené úlomky krystalů. Surové kameny, jsou tedy neopracované krystaly. Menší kousky surových kamenů jsou výborné pro meditace nebo léčení. Máme pro vás nádherné kousky růženínu a turmalínu.

Drúza je skupina srostlých krystalů na společném podkladu. Tyto trsy oplývají velkou silou, hodí se na ochranu větších prostor – ať už se jedná o pracovnu, ložnici či dětský pokojíček. Také se používají  k nabíjení jiných kamenů. Drúzy jsou energeticky velmi silné, je nutné rozmyslet si, kam a proč je chcete umístit. Můžete si vybrat mezi drúzou ametystu, smokey quartz a křišťálu.

Naše krystaly jako úlomky z velkých drúz mají obrovskou energii, která je navíc tvarově usměrněna. Vhodně vytvarovaný kámen krystalů se pak dá použít k akupresuře reflexních bodů. Krystaly v sobě shromažďují energii, odsávají negativní energii a proměňují ji v pozitivní.

NAŠE KRYSTALY MŮŽETE KOUPIT TADY

Krystaly a polodrahokamy jsou součástí mnoha našich produktů a protože jste nás žádali doplnit naši nabídku i o krystaly samotné, velmi rádi jsme toto přání splnili!

Aby krystaly váš domov rozzářily a nabily ho energií, chtěli jsme zvolit cestu férovou a jasnou. Nechtěli jsme zboží nakupovat od obchodníků z Číny.

Jedna z nás, Eva žila a studovala v Brazílii. Ta je plná tohoto přírodního bohatství. Bylo pro nás tedy logické hledat právě tam. Eva napnula své síly, obvolala své známé a našla malého dodavatele drahých kamenů. Všechny naše drahé kameny v nabídce pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd… ). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně.

Mohlo by vást také zajímat

UŽIJTE SI ČAS PRO SEBE

Každé roční období v sobě skrývá něco pozitivního a úžasná výhoda nadcházejícího podzimu je ta, že se všechno začíná pomalu...

JAK PODPOŘIT SEBELÁSKU?

Někdo pod pojmem sebeláska může vidět novodobý výmysl, druhý sobectví, jiný ztrátu času nebo dokonce narcismus. Jenže! Pod...

MAGIE ZA ZAVŘENÝMI VÍČKY

Spánek je pro spoustu aktivních lidí ztrátou času a uspěchaný životní styl plný povinností leckoho nutí, aby jej upozaďoval a...