KLIDNÝ KOUTEK NA ČTENÍ PLNÝ POZITIVNÍ ENERGIE

20. Dub. 2020 | Editoriály |

Dnes jsme si vybrali malý koutek v domě, který jsme obohatili o pár našich produktů a květin a vytvořili tak krásné místo pro klid, pohodu a myšlenky, které je potřeba nechat někdy jen tak plynout. Nehodnotit je a jen přijmout tak, jak k nám přichází.

Základem tohoto dekoru jsou květiny, které jsme už doplnili jen o pár produktů, abychom znásobili pocit klidu a pohody. Stačí se jen rozhlédnout.

Plakát láska

Plakát láska jsme vybrali z kolekce Jaro a v ložili ho do zlatého rámu. Skvěle se doplňuje s květinami.

Meditační svíčka Vás zklidní při chvílích odpočinku. Levandule s heřmánkem uklidňují a podporují soustředění a klid ve vaší duši. Jako bezpečná nehořlavá podložka pod svíčku Vám poslouží nějaký z našich krystalových podtácků.

Pro chvíle klidu Vám mohou skvělé posloužit také naše krystalové koule. Pokud použijete dvě koule do dlaně a snažíte se jimi pohybovat, aniž by se dotýkaly, podporujete pohyblivost a prokrvení prstů, rozvoj mozkových funkcí a činnost vnitřních orgánů. Lepší se také schopnost se koncentrovat a rozvíjí se vnitřní síla. Otáčením koulí v ruce jsou stimulovány akupresurní body dlaně, které povzbuzují činnost vnitřních orgánů a vyrovnávají funkce obou mozkových hemisfér.

Pokud už Vás nebaví číst, usaďte se a zapište si, co se Vám poslední dny povedlo, co Vám dělá radost. Náš deník Můj krásný život je na to ideální, je přímo stvořen pro tuto činnost. Autorský deník s originálním designem vyrobený námi v České Republice.

Provoňte si okolí svou oblíbenou krystalovou mlhou. Máme několik vůní, které si zamilujete.

Inspirujte se v našem videu, které najdete na našem youtube kanále.

Mohlo by vást také zajímat

BOJUJ, NEBO UTEČ?

Míra stresu, kterou jako lidstvo zažíváme, je prý obecně vyšší, než na jakou jsme se zatím byli schopni adaptovat. Události...

SVĚTLÉ ZÍTŘKY

Dokud nás ven nevyženou první jarní paprsky, zachumlejme se do měkkých polštářů! Důležitost domova ve spojení s naším pocitem...

DOMOV S KRYSTALY

V nadcházejícím období budeme zase více času trávit v pohodlí domova, a proto je nyní ještě důležitější, abychom se v něm cítili...