KOUZELNÝ BALKÓN PLNÝ POHODY

22. Kvě. 2020 | Editoriály |

Křeslo na čtení nebo místo, kde můžete jen tak s kávou zarelaxovat a rozhlížet se všude kolem ? Podívejte se, jak jsme si s tím poradili my.

 

Krasny balkon inspirace

 

Eva si pořídila nová křesílka a tak jsme se rozhodli, že je použijime v další inspiraci. Zajímá vás co všechno jsme použili na další balkonové zákoutí?

 

Karafa s vodou

 

Karafu jsme naplnili naším setem tromlovaných kamenů pro nabití vody. A přidali sklenice z našich svíček – Přítomný okamžik a Harmonie a svěžest. Obě svíčky můžete použít i na terase nebo balkoně a vytvořit si tak kouzelnou atmosféru. Brzy Vám ukážeme, jak správně svíčky vypálit, aby sklenice byly zase krásné a připravené k použití.

 

 

Milujeme macramé květináče a už jsem pro vás opět doplnili naše zásoby, tento je opravdu velký a unese i ten největší květináč.

 

 

Vedle něj vypadá samozřejmě skvěle jakékoliv macramé! Můžete si ho vyrobit a nebo nakoukněte do našeho e-shopu a vyberte si to, které na vašem balkónu bude vypadat dokonale. My jsme si vybrali to s názvem Něha. Jednodušší a menší macramé, které doplní celek.

 

 

Všimli jste si plakátu v pozadí? Pokud máte balkon odsazený a schovaný, klidně můžete použít i takové dekorace a nemusíte se toho vůbec bát. Naopak, vytvoříte originální prostor. My jsme vybrali náš nejoblíbenější plakát Mudra.

 

 

Je toho opravdu spousta, čím si můžete svůj balkon zařídit tak, abyste se v něm cítili klidně a v pohodě. Použít můžete i některý z našich kamenů a drúz. Dát je můžete do našich překrásných ručně malovaných misek.

 

A naše terária Jsou neuvěřitelně variabilní! Použijte je na svíčku, na kamínky a nebo si do něj můžete vytvořit vlastní dekoraci.

 

 

A kam schováte svůj deník “Můj krásný život” už je na vás. Tomu našemu to sluší mezi květinami a můžeme ho mít po ruce vždy, když si potřebujeme uvědomit, že život je plný krásných a příjemných okamžiků.

Koukněte na video, jak rychle můžete mít hotovo a můžete se pustit do vašho vlastního útulného balkonu:

Mohlo by vást také zajímat

U FOTOGRAFKY DENISY

Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s tak kreativními lidmi. Tentokrát se naše produkty dostaly k talentované fotografce a...

CO SE SKRÝVÁ ZA KRÁSOU KRYSTALŮ

Také vás drahé kameny přitahují jako magnet až okolí nevěřícně kroutí hlavou nad tím, co za sílu má tuhle posedlost na svědomí?...

JAK POZNAT KVALITNÍ ESENCIÁLNÍ OLEJ ?

Poznat na trhu kvalitní esenciální olej je někdy oříšek. Proto jsme se rozhodli shrnout Vám několik bodů, které by jste vždy při...