OČIŠTĚNÍ DOMOVA OD NEGATIVNÍ ENERGIE

21. Úno. 2021 | Tipy a zajímavosti |

Očištění energie okolo vás, u vás doma nebo připrava na meditaci za pomocí různých vykuřovadel může být někdy pěkný oříšek. Obzvlášť pro začátečníka, který se v různých druzích vykuřovadel nemusí vyznat.

U nás na eshopu najdete spoustu druhů a jak se od sebe liší ?

Pokud vás zajímá víc o očištění domova vykuřovadly, hledejte náš podcast yoga-day chvilky na SPOTIFY nebo přímo na anchor.fm

 

Palo Santo je ideální pro meditace.

 

 

Palo Santo vyčistí prostory od negativní energie, čistí auru, je tedy ideální před meditaci, či k očistě vašich krystalů. Země původu Palo Santo je Peru.

Dřevo je sbíráno jenom z padlých stromů. Stromy Palo Santo jsou vzácné a proto se nestínají. Sběr dřeva je kontrolován místní vládou.

Použití je velmi jednoduché. Zapalte meditační dřívko a nechte rozhořet, cca po 30-ti vteřinách sfoukněte plamen a nechte doutnat na nehořlavé podložce nebo s dřívkem v ruce obejděte prostory, které chcete očistit. Do dýmu vkládejte krystaly, které chcete nabít a očistit. Můžete si před rituálem určit svojí sankalpu, tedy záměr či cíl, na který budete po dobu rituálu myslet. Po rituálu Palo Santo dobře uhaste a můžete jej použít opakovaně.

 

Pro zklidnění osobní energie

Pokud chcete uklidit svou osobní energie a očistit svůj osobní prostor, je ideální šalvěj s levandulí nebo rozmarýnem, které maji kromě očisty také schopnost uklidnit energie.

 

Uzemnění vlastní energie

Být spojen sám se sebou v přítomném okamžiku, stát pevnýma nohama na zemi, to vše nám pomáhá zvádnout nepříjemné situace, zmatek, úzkosti či strachy v našem životě. Vlastní uzemnění a zklidnění do nás opět vnese harmonický řád a budeme v jednotě sami se sebou a pomůže nám překonat okamžiky krize ve svém životě.

Pokud máte pocit, že přesně toto potřebujete, tak volte šalvěj s příměsí dračí krve.

Šalvěj pro harmonický domov

 

 

Pokud chcete očistit svůj domov, pokud máte pocit, že u vás doma proběhla hádka, která byla ž příliš intenzivní volte potom klasickou šalvěj, šalvěj s duhovými lístky růže nebo šalvěj s levandulí.

Na rituál si vyberte alespoň pul hodiny klidu, ideálně večer. Nejdříve svazek zapalte, potom ho sfoukněte. Postupně obejděte rohy místností, nezapomeň te na okna a dveře. Pak šalvěj nechte na nehořlavém podkladu ještě chvíli doutnat a naplnit místnost kouřem. Pak uhaste svazek (ideálně např. do soli) a otevřete okno, nechte špatnou energii s kouřem odejít z domova ven.

 

 

Podívejte se na naše video, jak s jednotlivými druhy pracovat:

Mohlo by vást také zajímat

PRACOVNA JAKO INSPIRATIVNÍ MÍSTO

Aby se nám dobře pracovalo, je potřeba cítit se příjemně. Proto jsme se rozhodli inspirovat vás jednoduchou změnou pracovny. Eva...

SVĚTLÝ KRYSTALOVÝ KOUTEK – INSPIRACE

Jako byl tmavý koutek plný duchovna, spirituality a rituálů, tak světlý koutek, který vám ukážeme dnes je plný jemné ženské...

ZÁŘIVÝ KOSMETICKÝ STOLEČEK

Další krásné video, fotky a inspirace pro vás. Vytvořili jsme koutek pro ženu bohyni, plný pozitivní energie, rostlin a...