SVĚTLÝ KRYSTALOVÝ KOUTEK – INSPIRACE

25. Dub. 2021 | Editoriály |

Jako byl tmavý koutek plný duchovna, spirituality a rituálů, tak světlý koutek, který vám ukážeme dnes je plný jemné ženské energie. Lehká kombinace křišťálů, růženínů a zlaté barvy vás pohladí. Dekorace vhodná do obýváku nebo ložnice. Krásná a lehká. Je to láska, propojení se světem andělů a třpyt ve všech stranách.

 

 

Nezapomínejte na květiny, sušené nebo – pokud je možnost, tak čerstvé květy. Je to krásný doplněk, který vám přidá život do vašeho domova. Květiny jsou symbolem síly a energie.

 

 

Křišťál je nejsilnější zesilovač energie. Na Vašem stole je to ideální dekorace. Rovná energie, síly a naplní váš domov neuvěřitelnými vibracemi.

Růženín je kámen čisté lásky a to nejen té partnerské. Rovná vztahy, posiluje sebedůvěru a snižuje napětí v domově. Všechny tyto vlastnosti podpoříte.

 

 

Obelisky jsou nádherné a krásně se s nimi dekoruje. Můžete je postavit do skleněného boxu, na podtácek nebo jen tak na stůl. Doplnit je pak můžete o surové kameny. Set růženínu nebo nádhernou křišťálovou geodu.

 

 

Nezapomeňte na svíčky, nám se tentokrát na stůl krásně hodila nová svíčka ve zlatém obalu . Grep a eucalyptus je velmi svěží kombinace.  Vzduch ale můžete osvěžit i nějakou z našich mlh v novém kabátku a testovací velikosti 🙂 Hodí se do každé kabelky, ale skvěle vypadá i jen tak položená na stole.

 

 

Ptáte co pověsit na zeď?  My tentokrát macramé vyměnili za plakát s mudrou, který jsme uložili do zlatého rámu, vedle něj pověsili lapač slunce. Ten vám do místnosti vnese spoustu odlesků, jakmile na něj zasvítí slunce.

 

 

Ať už vás zaujalo cokoliv s čím si nejste jisti, nebo jen potřebujete v poradit, nebojte se na nas obrátit, rádi vám poradíme.

Chcete nějakou konkrétní inspiraci na příště? Napište nám a my se rádi inspirujeme.

Mohlo by vást také zajímat

RITUÁL JAKO ZDROJ ŽIVOTNÍ ENERGIE

Pokud si pod pojmem „rituál“ představujete zahalené postavy v maskách, které právě chystají živou oběť bohům, nemusíte být...

CO SE SKRÝVÁ ZA KRÁSOU KRYSTALŮ

Také vás drahé kameny přitahují jako magnet až okolí nevěřícně kroutí hlavou nad tím, co za sílu má tuhle posedlost na svědomí?...

DRAHÉ KAMENY A POMOC PŘI BOLESTECH HLAVY A MIGRÉNĚ

Bolest hlavy nebo migréna. Problém velké části populace, který postihuje jen část hlavy. Trvat může minutu ale také několik...