JEDNO MÍSTO NA BALKONĚ 3X JINAK

04. Čvn. 2021 | Editoriály |

Chtěli jsme vám ukázat, jak jednoduché je změnit vzhled jednoho malého koutku pomocí pár malých detailů.

Stačí vyměnit povlak na polštář a závěs na stěnu nebo obal na květináč a váš koutek může vypadat rázem úplně jinak.

Varianta 1 – Boho styl každým coulem

 

V první variantě jsme použili hlavně naše nádherné ručně vyšívané polštáře. Udělají za vás polovinu práce. Pokud je zkombinujete s Macramé nebo závěsnými květináči, vytvoříte nádherný koutek v přímořského stylu u vás na balkoně.

 

 

My jsme ještě přidali naše obaly na květináče.

 

 

Vykuřovadlo se vám hodí i na večerní posezení, pokud plánujete chvíle meditace, je fajn je mít po ruce. Uložit je můžete  do skleněné dozy, tam budou – spolu s kameny – v absolutním bezpečí.

 

 

Zapište si vzpomínky, nalepte si fotografie do našeho fotoalba. Jedno je krásnější než druhé.

 

 

Varianta 2 – Bílá pro chvíle romantiky 

 

Jen pár malých změn. Přidali jsme bílou, růžovou a hodně zlatých doplňků a romantika je na světě.

 

 

Zlatá svíčka působí nejen dekorativně, ale vykouzlí nádhernou aromaterapeutickou chvíli. Svíčka v nádherném kovovém obalu se dá jednoduše zavřít.

 

Přidejte obelisk citrínu, křišťály a vytvořte kouzelnou atmosféru. Hrneček s kávou nebo čajem a deník už jsou ideální pro “vaše” chvíle. Skvěle navíc designem zapadají do tohoto nádherného jemného a romantického koutku.

 

 

Varianta 3 – Barvy a kombinace pro všechny

 

Meditační polštáře dokáží sloužit skvěle i pro posezení s přáteli venku nebo na piknik. Vybírat můžete ze tří variant – žluté, šedé, růžové a nebo je můžete kombinovat všechny dohromady, hodí se k sobě skvěle.

Ať už plánujete meditaci nebo jen posezení nezapomeňte na své oblíbené kameny a meditační svíčku. Ta totiž obsahuje levanduli a citronovou trávu a dokáže kromě zklidnění mysli také odeznění hmyz.

Která varianta se vám líbila nejvíc? Určitě nám dejte vědět, třeba na náš email obchod@yoga-day.cz

Mohlo by vást také zajímat

YOGA-DAY JAKO ZNAČKA PRO LEPŠÍ ŽIVOT

Proč vznikla značka Yoga day ? Na začátku byl Jóga diář. Nápad, který vznikl, když sem se postavila na hlavu. No fakt. Po těch...

10 DŮVODŮ PROČ CVIČIT JÓGU

Uvědomit si, proč je důležitá jogová praxe, proč se jí chceme věnovat a jak moc dokáže ovlivnit náš život je opravdu důležité....

BARVY A JEJICH ÚČINEK NA PSYCHIKU

Věděli jste, že i barvy vyvolávají v lidech a ve Vás samotných určité vibrace a pocity? Vnímání barev nás může posunout dál v...