JEDNO MÍSTO NA BALKONĚ 3X JINAK

04. Čvn. 2021 | Editoriály |

Chtěli jsme vám ukázat, jak jednoduché je změnit vzhled jednoho malého koutku pomocí pár malých detailů.

Stačí vyměnit povlak na polštář a závěs na stěnu nebo obal na květináč a váš koutek může vypadat rázem úplně jinak.

Varianta 1 – Boho styl každým coulem

 

V první variantě jsme použili hlavně naše nádherné ručně vyšívané polštáře. Udělají za vás polovinu práce. Pokud je zkombinujete s Macramé nebo závěsnými květináči, vytvoříte nádherný koutek v přímořského stylu u vás na balkoně.

 

 

My jsme ještě přidali naše obaly na květináče.

 

 

Vykuřovadlo se vám hodí i na večerní posezení, pokud plánujete chvíle meditace, je fajn je mít po ruce. Uložit je můžete  do skleněné dozy, tam budou – spolu s kameny – v absolutním bezpečí.

 

 

Zapište si vzpomínky, nalepte si fotografie do našeho fotoalba. Jedno je krásnější než druhé.

 

 

Varianta 2 – Bílá pro chvíle romantiky 

 

Jen pár malých změn. Přidali jsme bílou, růžovou a hodně zlatých doplňků a romantika je na světě.

 

 

Zlatá svíčka působí nejen dekorativně, ale vykouzlí nádhernou aromaterapeutickou chvíli. Svíčka v nádherném kovovém obalu se dá jednoduše zavřít.

 

Přidejte obelisk citrínu, křišťály a vytvořte kouzelnou atmosféru. Hrneček s kávou nebo čajem a deník už jsou ideální pro “vaše” chvíle. Skvěle navíc designem zapadají do tohoto nádherného jemného a romantického koutku.

 

 

Varianta 3 – Barvy a kombinace pro všechny

 

Meditační polštáře dokáží sloužit skvěle i pro posezení s přáteli venku nebo na piknik. Vybírat můžete ze tří variant – žluté, šedé, růžové a nebo je můžete kombinovat všechny dohromady, hodí se k sobě skvěle.

Ať už plánujete meditaci nebo jen posezení nezapomeňte na své oblíbené kameny a meditační svíčku. Ta totiž obsahuje levanduli a citronovou trávu a dokáže kromě zklidnění mysli také odeznění hmyz.

Která varianta se vám líbila nejvíc? Určitě nám dejte vědět, třeba na náš email obchod@yoga-day.cz

Mohlo by vást také zajímat

KRYSTALY V OBÝVACÍM POKOJI

Vaše nejoblíbenější místo plné odpočinku, relaxace nebo setkání s přáteli. Nikde v domově se nemísí tolik energie jako právě v...

VÁNOČNÍ VÝZDOBA OČIMA YOGA-DAY

Milujete vánoční výzdobu, ale nechcete kupovat speciální dekorace a po svátcích se jich zase zbavovat? To naprosto chápeme!...

SVĚTLÉ ZÍTŘKY

Dokud nás ven nevyženou první jarní paprsky, zachumlejme se do měkkých polštářů! Důležitost domova ve spojení s naším pocitem...