VÁNOČNÍ TABULE PLNÁ POKLADŮ

12. Pro. 2021 | Editoriály |

Jednou z nejkrásnějších chvil vánočních svátků je bezesporu setkání s rodinou u štědrovečerní večeře nebo svátečního oběda. Pokud pomáháte s přípravou, nebo jste v roli samotného hostitele, možná se vám bude hodit pár nápadů na neotřelé dekorace. Prostírání se Santa Clausem nechte tento rok odpočívat v krabici a mrkněte na naši už tradiční Yoga-day inspiraci, tentokrát na téma slavnostní tabule. 

 

 

 

Harmonická souhra

Ani tentokrát nemohou chybět krystaly! Krásnou energii a kouzelné odlesky světla zařídí křišťálový obelisk nebo achátová věž s geodou. Můžete je doplnit o menší kousky drůz nebo je uložit do Dekoračního skleněného boxu. V kombinaci s přírodními kousky větviček, sušeným ovocem nebo šiškami vytvoříte harmonickou souhru, která potěší každého milovníka home decoru.

 

 

Vánoční tradice

Dodržujete vánoční tradice spojené se stolováním? Někde se prostírá o místo navíc pro náhodného kolemjdoucího nebo jako symbol památky na členy rodiny, kteří s námi už nejsou. Jinde pod talířem nesmí chybět kapří šupina pro dostatek hojnosti. Někdo po celodenním půstu hlady ani nevidí a jiný si tvoří své vlastní originální tradice.

Jednou takovou může být i Mindfulness kartička pro uvědomění přítomného okamžiku, kterou přiložíte k prostírání.

 

 

Pozitivní energie

Čistý stůl je základ, ale co prostor kolem něj? Vytvořte krásné místo, které je navíc i očištěné od negativní energie. Toho dosáhnete pomocí vykuřování našeho vánočního svazku Šalvěje s dřívkem řečíku lentišku. Toto speciální a velmi kvalitní vykuřovadlo vnese klid a mír do vašeho domova.

 

 

Snové nádobí

Snové skleničky Yoga-day jsou vyrobené v české sklárně a zdobené pravým zlatem. Jejich nádherné zpracování bude třešničkou na dortu (nebo špicí na stromku:-)) vašeho slavnostního prostírání. Doporučujeme je doplnit jednoduchými bílými talíři a podtácky z krystalů.

 

 

Plamínky štěstí

Světlo svíček, prskavky, Betlémské světlo nebo třeba jiskřičky štěstí v dětských očích – to všechno jsou symboly Vánoc spojené s ohněm. Pohled do plamínků dokáže uzemnit a zklidnit, ale oheň samotný ztělesňuje například radost, sílu a kreativitu.

Štědrovečerní večeře ve svitu svíček bude plná nádherné a pokojné atmosféry. Pokud si zapálíte některou z našich vánočních svíček, doplníte tento silný okamžik i o typické vánoční vůně pomeranče, badyánu, skořice, zázvoru, kardamomu, vanilky nebo kokosu.

 

 

Ať je váš Štědrý den plný pohody, dobrého jídla, skvělých přátel nebo milované rodiny a ať i ty vaše oči září štěstím!

Mohlo by vást také zajímat

JAK SI ZAŘÍDIT BALKÓN

Z našich příspěvků jsou ty o zařizovaní bydlení Vaše nejoblíbenější. Rozhodli jsme se tedy konečně se pustit také do našeho...

ČAS ČARODĚJNIC

Snad nám prominete, že jsme se inspirovali známou trilogií, ale příhodnější název pro tento článek jen těžko hledat....

MAGIE ZA ZAVŘENÝMI VÍČKY

Spánek je pro spoustu aktivních lidí ztrátou času a uspěchaný životní styl plný povinností leckoho nutí, aby jej upozaďoval a...