LEVANDULE

Levandule je nejoblíbenější olej, který máte v našich přípravcích velmi rádi.  Je to velmi specifický aromatický olej. Má především uklidňující účinky.

Ulevuje při bolestech hlavy a také při dýchacích problémech. Je ideální pro ženy při menstruačních bolestech.

Ducha uvolňuje, odstraňuje deprese a rozpouští silné emoce. Dokáže uvolnit i rozbouřené myšlenky a tak je ideální při nespavosti.

Na co si dát při levanduli pozor?

Nezapalujte dlouhodobě v blízkosti mladých mužů, dejte si pozor při těhotenství a kojení. Levandule je lepší pouze v malých dávkách.

Naše svíčky voní opravdu tak, jak vaše tělo snese za každé situace, a tak se nemusíte bát silnějších účinků, ze kterých by Vás mohla bolet hlava.

 

Vyberte si z naší voňavé nabídky produkty, které levanduli obsahují:

Svíčka pro klidný spánek

Na přání svojí dcery Lindy jsem vytvořila svíčku pro klidný spánek. Inspirovala jsem se v přírodě a její dětskou rozlítanou myslí, která před spaním potřebuje zklidnit.

Dárkový balíček energie a relaxace

Každý někdy potřebuje zastavit, zpomalit a nebo naopak posílit svoji vnitřní energii, sílu zase fungovat na plné obrátky. 

Svíčka noční klid s ametystem

Svíčka noční klid je zimní velmi klidná svíčka, která je vhodná k zapálení večer, před spaní ke čtení knihy nebo odpočinku. Je to svíce, která vás uklidní a připraví na noc. Obsahuje ametyst, protože ametyst je silný ochranný a léčivý kámen, který je účinný v boji proti nespavosti a nočním můrám. Pomůže Vám klidněji spát, protože odstraňuje stres a napětí.

Mohlo by vást také zajímat

ZÁKLADNÍ INFORMACE O NAŠICH KRYSTALECH

Pokud chcete, aby Vaše krystaly fungovaly, tak jak mají je potřeba jim porozumět. Ke krystalům byste vždy měli přistupovat s...

KLIDNÝ KOUTEK NA ČTENÍ PLNÝ POZITIVNÍ ENERGIE

Dnes jsme si vybrali malý koutek v domě, který jsme obohatili o pár našich produktů a květin a vytvořili tak krásné místo pro...

JÓGOVÝ KOUTEK plný pozitivní energie a klidu

Jóga je naše inspirace, proto jsme se na vaše četné žádost rozhodli, že vytvoříme i krásný jogový koutek. Inspirací nám byly...