RELAXAČNÍ LÁZNĚ VE VAŠÍ KOUPELNĚ

13. Zář. 2020 | Editoriály |

Relaxační koupel by měla být rituálem každého z nás a obzvláště pokud máte možnost, vytvořit si ji doma. Jeji účinky blahodárně působí na naši mysl, uvolní ji a hezky prohřeje vaše unavené tělo.

Připravte si koupel

Lázeň si můžete zpříjemnit jemnou relaxační hudbou, vůní v aromalampičce, voňavou koupelovou solí a vonnými svíčkami. Pro naši domácí lázeň jsme si vytvořili prostředí nabité energií z krystalů a světla z našich voňavých svíček.

Dopřejte si čas

Samotná lázeň by měla mít teplotu kolem 38°C, měla by trvat zhruba půl hodiny a stejně dlouhou dobu po ní byste měli v klidu odpočívat v klidné místnosti.

Do vody se ponořte celým tělem a užívejte si relaxačních vjemů kolem vás. Soustřeďte se na to, jak vás vody příjemně prohřívá, vůně svíček uvolňuje vaši mysl a po koupeli se zabalte do suchého ručníku nebo teplého župánku.

Inspirujte se naší příjemně vyzdobenou koupelnou a podívejte se co by se Vám mohlo hodit.

 

Ke koupeli si nalijte své oblíbené víno. Květiny, vaši koupelnu skvěle oživí a klidně můžete přidat do koupelny naše oblíbené Macramé.

 

 

Do koupele můžete použít svou oblíbenou pěnu nebo sůl. U nás na eshopu najdete skvělé koupelové soli od ALAMRASOAP a nejen to, mají také skvělá mýdla, scruby a šlehaná másla pro vaše tělo, která zabalí vaše tělo do příjemného pocitu vitality.

 

 

Základem relaxační koupele jsou relaxační svíčky. My jsme vybrali naše oblíbené kamenné svícny, křišťálový a růženínový a také svíčku plnou energie a osobní sílu. Po náročném dni jsme se rozhodli načerpat trochu vnitřní síly.

 

 

V žádné koupelně milovnice kamenů a krystalů by neměl chybět Face roller. Úžasná masážní pomůcka na obličej. Pomáhá redukovat otoky, zlepšuje cirkulaci krve, rozproudí lymfu a pomáhá kosmetickým krémům nebo sérům pronikat hlouběji do pleti a to my milujeme.

 

 

Tolik krásných věcí, které se hodí do koupeny z našeho milovaného eshopu. Krystalové nebo třpytivé aroma rollery, nebo mlha Svobodná. Zahalte se po odchodu z koupelny do vašich oblíbených vůní, které vás pak budou provázet celý večer.

 

 

Už si plánujete vlastní relaxační koupel ? Inspirujte se naším videem, kde vám ukážeme, jak jednoduché je si koupelnu takto krásně vyzdobit.

Mohlo by vást také zajímat

KOUZELNÝ BALKÓN PLNÝ POHODY

Křeslo na čtení nebo místo, kde můžete jen tak s kávou zarelaxovat a rozhlížet se všude kolem ? Podívejte se, jak jsme si s tím...

SÍLA AROMATERAPIE

Také se vám stává, že podle určité vůně si vybavíte konkrétní věc, situaci nebo třeba emoci z dětství? Neděje se to vůbec...

VÁNOČNÍ VÝZDOBA OČIMA YOGA-DAY

Milujete vánoční výzdobu, ale nechcete kupovat speciální dekorace a po svátcích se jich zase zbavovat? To naprosto chápeme!...